TİCARİ DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ

>  Şirket İle İlgili Araştırmalar ve Takipler

Türkiye’ de bir firmayla iş yapmak, satış yapmak üzeresiniz ama şirket hakkında bilginiz yok veya bildirilen bilgiler hakkında çelişkileriniz var, anlaşma yapmadan önce şirket hakkında ayrıntılı bilgi istiyorsunuz ortak şirket, bayii ve acenteler hakkında yerel ve ulusal düzeyde piyasa araştırmaları şirket ve ortakların bilgileri araştırılır ve belgelendirilir.

Değerli bilgilerin alıcı bulduğu ve herkesin % 100 dürüst olduğuna inanılmayacak bir dünyada dedektiflik şirketlerine de her zaman yer olacak As Güvenlik ve Koruma profesyonel hizmet veren bir danışmanlık ve araştırmacı şirkettir.Bilgi toplama hizmeti veriyoruz.

>  Marka-Patent araştırması

1,5 milyar dolara ulaşan taklit pazarında artık amatörler değil. Profesyonel taklitçiler hakim. Küreselleşen ve adeta tek Pazar haline gelen dünyada, sınai mülkiyet haklarının sadece bir ülke sınırları içinde korunmasının yetersizliği, bu alanda küresel koruma ihtiyacının her gecen gün daha fazla hissettirmektedir. İthalat ve ihracata dayalı sahtecilik olayları, marka ve patenli ürünlerin sahteciliği, sahte ürünlerin üretim ve satış noktalarının araştırılması yapılmaktadır. As Güvenlik ve Koruma olarak her daim yanınızdayız.

>  Adres Tespiti ve Araştırması

İş hayatımızda ve günlük yaşamımızda her an karşılaşabildiğimiz kayıp olayları,haciz işleri, eski dostlarınız, sizi dolandıranlar, boşanmak isteyip de bir türlü ulaşamadığınız eşiniz yıllardır izini kaybettiğiniz yakınlarınız. Her türlü adres tespitlerinde ve araştırmasında bilgi ve tecrübelerimizle yanınızdayız .

>  Şirket, Firma, İş yeri, Ofis, Özel Mülkiyetlerde Ses Kayıt ve Gizli Kamera Tespiti

Profesyonel dedektör ve tespit cihazları ile casus dinlemelelere karşı ortamınızın taranarak güvenli hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Üst seviyede ve profesyonel cihazlarla yapılan arama ve tarama hizmeti haricindeki tarama faaliyetlerinin hiçbir değeri yoktur.

>  Bulunması Zor Olan Şahısların Takibi ve Araştırmaları

Bulunması zor olan, kayıp kişi, gizlenen kişilerin bulunması veya istenilen kişinin takibi ve araştırılmasında ihtiyac duyduğunuz destek konunun uzmanları tarafından değerlendirilerek yapılması gerekenler ve olayların,şahısların takibi ve araştırmaları AS Güvenlik, koruma ve dedektiflik en yakın destekciniz ve çözüm ortağınızdır.

>  Tüm davalarla ilgili Avukatlık hizmetleri

As Güvenlik ve Koruma olarak şahsınıza veya şirketinize asit tüm davalarda konusunda uzman Avukatlarımızla gizlilik esasları içerisinde hizmet vermektetiyiz.

>  Para ve Değerli eşya nakli

Evrak, değerli eşya, para taşınmasında emanetiniz, öngörülen güvenlik paketi içerisinde zırhlı araçlarımızla istenilen noktaya belirlenen zaman diliminde, gerek görüldüğü takdirde eskort eşliğinde As Güvenlik ve Koruma tarafından teslim edilmektedir.

>  VIP DANIŞMANLIK VE TAVSİYE HİZMETLERİ

Danışma destek ve yönlendirme personellerimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayıp mutlak müşteri memnuniyetini hedef almaktayız. Danışma destek ve yönlendirme personeli hizmetimizde öncelikli olarak müşterimizin faaliyet alanı ve iş potansiyeli hakkında bilgi edinip en uygun personel konusunda tam bir işbirliği içerisinde hizmet vermekteyiz.